Sander Kooijman presenteert
Vernieuwd masterclass: praten met kinderen over gevoelens
Hoe doe je dat eigenlijk een gesprek je aangaan over gevoelens?
MASTERCLASS: PRATEN MET KINDEREN OVER GEVOELENS
Ik geef je de tools die je nodig hebt om met kinderen te praten over gevoelens.
Je zult ontdekken dat kinderen heel dicht bij hun gevoelens staan.
Wij volwassenen zijn de taal die kinderen spreken een beetje verleerd.
Ontdek hoe je spel en verbeelding kan gebruiken om met kinderen over gevoelens te praten.
Je zult merken dat het helemaal niet zo moeilijk is om meer diepgang in gesprekje te krijgen
Er staan twee data gepland:
Dinsdag 6 december 9:00 tot 10:15
***
Dinsdag 23 december 9:00 tot 10:15
Deze Masterclass wordt op dit moment niet meer geven. Je kan wel een eerdere opname terugkijken die bijgevoegd is als bonus bij de Challenge praten met kinderen over gevoelens
Kan je niet live aanwezig zijn bij deze Masterclass? Tijdelijk is de opname van het Webinar nu toegevoegd aan de challenge: praten met kinderen over gevoelens.
In deze online masterclass deel ik:
Wat iedere ouder vandaag nog kan doen om met kinderen te praten over gevoelens
Hoe jij kinderen meer woorden kan geven om zich te uitten
Manieren hoe je zowel over positieve en negatieve emoties met kinderen kan praten
Hoe jij met een paar simpele praktische handvatten direct thuis voor verdieping in gesprekjes kan zorgen
Let op!
Sta er niet verbaasd van dat je na het volgen van dit gratis Webinar Praten met kinderen over gevoelens, al direct praktische handvatten krijgt die je gelijk thuis kan toepassen.
Je krijgt van Sander een online workshop bomvol inspiratie, informatie, kennis en ideeën waar je direct mee aan de slag kunt
Wat anderen over het Webinar en de online programma’s van Sander zeggen
Ik heb de Online tiendaagse challenge “praten met kinderen over gevoelens” gevolgd. Erg leuk en leerzaam! Gewoon concrete voorbeelden en met praktische oefeningen, waar je gewoon meteen mee aan de slag kan. Omdat Sander niet een “gelikte video” heeft willen maken, maar gewoon vanuit z’n ervaring (lees: hart) spreekt, komt het heel goed over en kan je het goed plaatsen. Dankjewel Sander, voor deze mooie en in ieder geval voor mij zeer waardevolle challenge!
Ik heb met veel plezier de tiendaagse challenge: ‘praten met kinderen over gevoelens’ gevolgd bij de heer Kooijman. Een laagdrempelige challenge waar je gemakkelijk elke dag aan kunt werken en makkelijk toepasbaar is in praktijk. De challenge had veel aanknopingspunten met mijn afgeronde opleiding Pedagogiek, maar bevat hele mooie en nieuwe inzichten die ik weer meeneem. Bedankt voor de wijze online lessen!
De online training Bouwen aan Zelfvertrouwen is een leuke en krachtige manier om kinderen te ondersteunen in het opbouwen van een positief zelfbeeld. De combinatie van filmpjes, opdrachten en achtergrondinformatie maken het heel compleet en duidelijk. Zowel ouder als kind worden op een uitdagende manier gestimuleerd om aan de slag te gaan.